Siyasi partilerimizin seçim promosyon ürünleri arasında en çok tercih ettiği ürünlerden biride promosyon seçim atkısı olan polar atkı modelimizdir. Polar seçim atkısı üzerine tek renk olarak parti logosunu baskı olarak uygulayabilmekteyiz. En ucuz seçim atkısı olan bu ürün yüksek adetli siparişleriniz için en uygun çözüm olacaktır.

Polar bere bir diğer seçim promosyon ürünümüzdür. Promosyon polar bere soğuk mevsimlerde kullanılacak en iyi seçim promosyon ürünlerinden biridir. Polar bere üzerine Ak parti, Chp, Mhp, İyi Parti gibi istenilen parti logoları baskı olarak uygulanabilmektedir. Ekonomik seçim promosyon ürünü olarak tercih edilebilir.

Baskılı saten şal atkı ve dokuma atkı son yıllarda seçim atkısı olarak en çok kullanılan atkı modelleri arasında yerini almıştır. Saten atkıların ön ve arka yüzüne siyasi parti logolarınız ve sloganlarınız dijital baskı ile uygulanabilmektedir. Dokuma atkılar ise tek taraflı tasarıma sahiptir ve örülerek dokunmakta bu sayede üretilmektedir.

AKP Seçim Atkısı

CHP Seçim Atkısı

İYİ Parti Bere

MHP Baskılı Bere

SEÇİM PROMOSYON ÜRÜNLERİ

Ekonomik Fiyatlar

Seçim promosyon çalışmalarınız için en ekonomik fiyatlarla şeçim atkısı ve bere üretimi yapmaktayız.

Hızlı Üretim

Zamanın öneminin farkındayız ve en kısa süre atkı bere imalatı gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Ürünler

Bütçenize uygun en iyi fiyatlarla en iyi seçim polar atkı bere ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

BASKILI SEÇİM ATKI BERE MODELLERİ

Siyasi parti logo baskılı promosyon seçim ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizlere ulaşabilirsiniz. Sipariş adeti ekonomik fiyatlar için en önemli unsurdur. 1000 adet ve üzeri siparişlerinizde en ucuz polar seçim atkısı ve bere fiyatlarını yakalayabilmekteyiz.

Telefon: (0543) 250 2688

Email: info@dokumasatenatki.com

Siyasi Parti Dokuma Saten Seçim Atkıları

Şeçimlere katılacak olan siyasi partilerimiz ve adaylar için seçim atkısı üretiyoruz. Polar ürünlerimizin dışında Dokuma atkı ve baskılı saten şal atkı modellerimiz bulunmaktadır. Siyasi partilere özel baskılı seçim atkısı imalatı için bize ulaşabilirsiniz.