Taraftar Atkı İmalatı

Dokuma atkı bir diğer bilinen adıyla taraftar atkısı kullanımı oldukça yaygın olan bir atkı modelidir. Dokuma taraftar atkı imalatı için akrilik ve polyester iplikler kullanılmaktadır. Taraftar atkısı çözgü tekniği ile üretilmektedir.

Taraftar atkısı başta futbol kulüpleri olmak üzere bir çok spor alanında taraftarlarca en çok tercih edilen aksesuar olma özelliği taşımaktadır. Taraftar atkısı imalatı için kullanılan dokuma atkılar tek taraflıdır. Tasarımınızı tek yüz olarak hazırlayıp göndermeniz yeterlidir. Tek kat dokuma atkı arka yüzünde tasarımınızın tersi gözükmektedir.

Taraftar Atkısı Ölçüleri

Tek kat dokuma taraftar atkısı 20*135cm +5’er cm püskül ölçülerine sahiptir. Üretimi yapılan taraftar atkıları onarlı olarak paketlenmekte ve alıcı ödemeli kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Taraftar Atkısı Fiyatları

Dokuma taraftar atkısı fiyatları konusunda en önemli etken taraftar atkısı sipariş adetinizdir. Genel olarak minimum 104 adet taraftar atkısı siparişi almaktayız. Atkı siparişlerinizde adetler 8 ve katları olarak ilerlemektedir. (Örneğin 104, 112, 120,128). Atkı fiyatları için önemli bir diğer etken taraftar atkısı tasarımı konusudur. Atkı zeminindeki renk sayısı taraftar atkısı imalat fiyatlarını arttırdığı için siparişlerinizde atkı fiyatlarını yükseltebilmektedir. Taraftar atkısı fiyatları için atkı tasarımınızı ve adetinizi bizlere bildirerek bilgi alabilirsiniz.

Taraftar Atkısı Tasarımları

Daha önceki taraftar atkısı tasarım örneklerimizi inceleyerek, kendiniz benzer taraftar atkısı tasarlayalabilirsiniz. Taraftar atkısı tasarımlarını bizlere vektörel olarak göndermeniz gerekmektedir.