Taraftar Atkısı Tasarımları

Taraftar atkısı çözgü tekniğiyle üretilmekte olan dokuma atkılar ile hazırlanmaktadır. Dokuma atkı günümüzde en sık kullanılan atkı modelleri arasında yeralmaktadır. Saten atkı modellerine göre daha ucuz fiyatlara imalatı yapılabilmekte olan dokuma taraftar atkısı kaliteli çözünürlüğe sahiptir. Dokuma atkılar tek kat atkı modelidir. Dokuma taraftar atkısı arka yüzünde atkısı tasarımının tersi gözükmektedir. Taraftar atkı tasarlarken çalışmalarınızı tek taraf olarak hazırlayıp göndermeniz gerekmektedir.

Taraftar Atkısı Tasarla 

Dokuma atkı, taraftar atkısı tasarımlarınız vektörel olarak hazırlanmalı ve bize vektörel çalışmalarınız gönderilmelidir. Taraftar atkısı tasarımlarınızı Corel ve Illustrator gibi vektörel çizim programları ile hazırlayıp bizlere iletebilirsiniz. Taraftar atkısı tasarlama olanağı olmayan müşterilerimiz için kesinleşmiş siparişlerde bir adet taraftar atkısı tasarımı tarafımızdan yapılabilmektedir.

Taraftar Atkısı Ölçüleri

Dokuma taraftar atkısı 20*135cm +5’er cm püskül ölçülerindedir. İmalatı yapılan taraftar atkı modelleri onarlı olarak paketlenmekte ve alıcı ödemeli kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Taraftar Atkısı Tasarımları

Taraftar atkısı tasarım çalışmalarınız için alttakiörneklerden faydalanabilir, kendi logolarınızla benzer taraftar atkısı tasarımlarını bizlere göndererek atkı siparişi verebilirsiniz.

Taraftar atkısı fiyatları sipariş adetlerine, atkı tasarımındaki zemin renk sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ekonomik fiyatlı taraftar atkısı fiyatları için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.